Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Weinsberg Silverstar 650 -matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesän seikkailuihin. Tämä harmaa matkailuauto on varustettu monipuolisilla mukavuuksilla, kuten laskuvuoteella, parivuoteella ja lattialämmityksellä, jotka tekevät matkustamisesta miellyttävää. Trumatic-lämmitysjärjestelmä ja lämminvesiboileri takaavat mukavat olosuhteet ympäri vuoden. Ajoneuvon vähäpäästöisyys tekee siitä ympäristöystävällisen valinnan. Jos tämä Weinsberg Silverstar 650 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | UYV-248 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 30.5.2025 |
| Ajomäärä | 119000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Silverstar 650 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- UPEA WEINSBERGIN HOPEATÄHTI ERINOMAISELLA POHJARATKAISULLA!! NÄMÄ OVAT AINA KOHTUU HARVASSA!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Laskuvuode
- Parivuode
- Trumatic
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parkkitutka / kamera
- Inventteri 1500 W
- Pesuallas
- Stereot
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- ABS-jarrut
- Kattoluukku
- Pyöräteline
- Sähköpatruuna
- Valorauta ja lisäpitkät keulalla
- 2x renkaat aluvanteilla
- Metalliväri hopeanharmaa
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Pituus: 698 cm
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: 275 cm
- Omamassa: 2800 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.4.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.4.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2800 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy